Верифицированный профиль
7
Лет опыта
9
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • АН ERA
    599 998 €
    844 €/м²

    Среднефонтанская ул., 19-А

    многофункциональное помещение
    711 м²
    сегодня
    Продаж Терміново! Діючий бізнес з орендатором та доходом 10% Фасад- магазин - Комерційна нерухомість в Одесі! Вигідніша, ніж в Києві з ремонтом, фасадом, енергією, парковкою та клієнтським потоком! Можлива покупка частицами з розтермінуванням на два роки або розрахунок Безналом! Продам фасадне комерційне приміщення в новобудові преміумкласу у Приморському районі Одеси - готовий Магазин - всього 13 хв пішки до центру.! -Локація з потужним потоком клієнтів: поруч: 15ЖК-Кадор, 4 сезони, Чудо-город, Fontan Sky Center, Тріумф, будинки Каркашадзе всі поряд! -Фасад прямо на жвавій магістралі - ваша реклама та вивіска працюють 24/7! Своя рампа, складська зона з зручним заїздом! 26 камер відеос...
    Риелтор
  • АН ERA
    129 999 $
    1 140 $/м²

    Французский бульв., 9

    многофункциональное помещение
    114 м²
    2008 год постройки
    сегодня
    ТЕРМІНОВО! ПРОДАМ ОФІС НА ФРАНЦУЗЬКОМУ БУЛЬВАРІ ЖК «Марсель» | Приморський район | Французький бульвар ЦІНА — 129 999 $ Офіс у будинку бізнес-класу, який одразу створює правильне враження про Вашу компанію. 90 м² на 11 поверсі Панорамний вид на місто та море — статус і атмосфера в кожній деталі. Готовий офіс із меблями — можна заїжджати та працювати без додаткових вкладень. Сучасний ремонт Три окремі кабінети Окрема кухня для команди Світлий простір та комфортна атмосфера для роботи Ідеально підходить під: IT-компанію, дизайнерську студію, юридичний офіс, консалтинг, фінансову компанію, косметологію, закритий прийом психолога чи психотерапевта. Локація, яка працює на Ваш імідж: Францу...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.